{hs_mededelingenhomepage()}

Dammen - 11 & 18 november (groepen 6/7, 7, 8)

Damtoernooi 2026 – Denk jij een zet vooruit?

Hou jij van een spel waarbij slim nadenken net zo belangrijk is als winnen? Dan is het jaarlijkse damtoernooi van Hengelo Sport echt iets voor jou!
Tijdens dit toernooi draait het niet om snelheid of kracht, maar om strategie, concentratie en slimme zetten. Wie ziet de beste oplossing? Wie denkt een stap vooruit? En wie blijft rustig tot het einde?


Voor wie?

Het damtoernooi is voor alle leerlingen uit groep 7 en 8 van de basisscholen in Hengelo.
Kinderen uit lagere groepen mogen ook meedoen en worden ingedeeld bij de groep 7.


Waar?

Denksportcentrum Hengelo
CΓ©sar Franckstraat 36


Wanneer?

Elke groep speelt op een eigen middag, zodat iedereen in een fijne en overzichtelijke setting kan deelnemen.


Tijdsinvestering

EΓ©n gezellige en spannende woensdagmiddag vol dampartijen.


Begeleiding

De school begeleidt de eigen groep van en naar het Denksportcentrum en is tijdens het toernooi aanwezig om de leerlingen te ondersteunen. De begeleiding kan bestaan uit een leerkracht, maar ook een ouder of andere begeleider vanuit school.


Doe mee!

Of je nu al een ervaren dammer bent of het spel nog aan het ontdekken bent: iedereen kan meedoen en plezier beleven. Het damtoernooi is dΓ© kans om je brein te laten werken, nieuwe ervaringen op te doen en samen met je klas een sportieve middag te beleven.

Wie weet word jij wel de denkkampioen van jouw school!


Reglement

πŸ‘‰ Spelregels schooldammen


Poule indeling

πŸ‘‰ Indeling groep 7A
πŸ‘‰ Indeling groep 7B
πŸ‘‰ Indeling groep 7C
πŸ‘‰ Indeling groep 8A
πŸ‘‰ Indeling groep 8B


Uitslagen

πŸ‘‰ volgt

Deel dit bericht!