Hengelo Sport
Lage Weide 3
7556 NA Hengelo

Bertil Pepers
Bertil Pepers Telefoon: 06 21106990 b.pepers@hengelo.nl

Sportprogrammeur Sportcoödinator

SWIM / EVENT / TOURNAMENT / Website

 

Raymond van het Bolscher
Raymond van het Bolscher Telefoon: 06 22660797 r.vanhetbolscher@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

GYM / EVENT / TOURNAMENT / Website

Mark Dijkstra
Mark Dijkstra Telefoon: 06 12911266 m.dijkstra@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

SWIM / GYM / Atendiz

 

Thessa Vaandering- Leussink
Thessa Vaandering- Leussink Telefoon: 06 11769276 t.leussink@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport 

SWIM / GYM / KleuterGYM

Daphne Nijenhuis
Daphne Nijenhuis Telefoon: 0618969875 d.nijenhuis@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

SWIM / ZwemKids 

Temby van den Berg
Temby van den Berg Telefoon: 06 15499817 t.vandenberg@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

SWIM / KleuterGYM / Bootcamp

 

Celeste Maholetti
Celeste Maholetti Telefoon: 06 15569075 c.maholetti@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

SWIM / KleuterGYM

Erik Olde Hampsink
Erik Olde Hampsink Telefoon: 06 27379334 e.oldehampsink@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

SWIM / GYM / Cool2BFit 

 

Tom van den Ende
Tom van den Ende Telefoon: 06 15024705 t.vandenende@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

SWIM / GYM

 

Aafke Averink
Aafke Averink Telefoon: xxx a.averink@hengelo.nl

Sportcoördinator Hengelo Sport

KleuterGYM / SWIM