zwemmen - 8 t/m 10 okt. 2019

In oktober staat altijd het TOURNAMENT Zwemmen van Hengelo Sport op het programma.
In het Schooljaar 2018 - 2019 waren dit de winnaars:

Uitslagen Blok 1 & 2 dinsdag 19 oktober gr.7 & gr.8

Jongens groep 7:
1) Woolderschool  (KAMPIOEN VAN HENGELO)
2) Batavier 1 
3) Telgenkamp 5

Meisjes groep 7:
1) Titus Brandsma 8 
2) Paus Joannes 3
3) De Akker
 
Jongens groep 8:
1) Plechelmus 1   (KAMPIOEN VAN HENGELO)
2) Plechelmus 2
3) Telgenkamp 9

Meisjes groep 8:
1) Titus Brandsma 1
2) Paus Joannes 4
3) Plechelmus 3

Uitslagen Blok 3 & 4 donderdag 11 oktober gr.7 & gr.8

Jongens groep 7:
1) Esrein 4 
2) Europaschool 3 
3) Eimink 3

Meisjes groep 7:
1) Schoppert 6 (KAMPIOEN VAN HENGELO) 
2) Esrein 3
3) Eimink 1
 
Jongens groep 8:         
1) Schoppert 1
2) Eimink 3
3) Eimink1

Meisjes groep 8:
1) Schoppert 1 (KAMPIOEN VAN HENGELO)
2) Eimink 1
3) Akker 3

De data voor TOURNAMENT zwemmen 2019 - 2020 is 8 en 10 okt 2019 (ovb) .

Alle basisscholen die zich aan het begin van het schooljaar hebben opgegeven voor deelname aan dit schoolsporttoernooi worden ingedeeld in het toernooiprogramma. Laat alle kinderen meedoen!!!!

• TOURNAMENT zwemmen is op .. & .. oktober in het Twentebad (50m sportbad)
• Tijdsbesteding is 1x een BLOK van 2 uur en 15 min. (indeling op dinsdag of op donderdag)
• Groepen kunnen een voorkeur aangeven voor de dinsdag of de donderdag
• Alle teams uit een schoolgroep worden ingedeeld in hetzelfde blok.
• Scholen mogen een onbeperkt aantal teams inschrijven (alle kinderen kunnen dus meedoen).
• Er wordt gezwommen in de categorieën, Meisjes 7, Jongens 7, Meisjes 8, Jongens 8
• School (groepsdocent) stelt zelf de teams samen van vier zwemmers (meer teams per categorie, per klas is dus mogelijk)
• Er mogen geen meisjes meedoen in een jongensteams (dit geldt alleen bij het zwemtoernooi)
• Er mogen geen jongens meedoen in een meisjesteams (dit geldt voor alle toernooien)
• Er mogen wel kinderen uit een lagere groep meedoen bij een hogere groep (6 bij 7 en 7 bij 8).
• Scholen die deelnemen  krijgen punten voor Allround Cup

Er wordt gezwommen in de categorieën:

meisjes 7
Jongens 7
Meisjes 8
Jongens 8

Laat dus iedereen meedoen.

Voor wie : groepen 7 & 8 van alle basisscholen
Waar : Twentebad NIEUWE 50m SPORTBAD
Wanneer : indeling op dinsdag 8 of donderdag 10 oktober

Tijdsinvestering :

blok 1 dinsdag van 08:45 tot 11:15 uur
blok 2 dinsdag van 11:15 tot 14:00 uur
blok 3 donderdag van 08:45 tot 11:15 uur
blok 4 donderdag van 11:15 tot 14:00 uur 
Begeleiding : begeleiden eigen groep van en naar school en gedurende het blok.

Meld je aan voor dit event

Deel dit bericht!